Projekty kuchni gratis, zasady

W ofercie naszej firmy oprócz kompleksowej sprzedaży i montażu mebli kuchennych posiadamy usługę która w znacznym stopniu ułatwi naszym Klientom urządzenie wymarzonej kuchni. Jest to usługa zaprojektowania kuchni przed zakupem. Dla Klientów którzy zakupią w naszej firmie kuchnie, usługę jej wizualizacji otrzymują całkowicie bezpłatnie. Poniżej przedstawiamy wszystkie warunki jakie należy spełnić alby otrzymać projekt kuchni gratis.

 

 

Warunki usługi „projekt kuchni gratis”:

- pomiar pomieszczenia w którym będzie montowana kuchnia odbywa się poprzez projektanta naszej firmy

- Klient otrzymuje profesjonalną wizualizację kuchni wraz ze szczegółowymi wymiarami przyłączy

wod-kan, elektrycznych, gazowego itp.

- oprócz projektu Klient otrzymuje także rysunki techniczne potrzebne do przygotowania pomieszczenia, czyli szerokości zabudów, wnęk, sufitów podwieszanych itp.

- warunkiem promocji „projekt kuchni gratis” jest zakup mebli kuchennych do projektowanego pomieszczenia + ewentualne wyposażenie AGD

- na poczet projektu pobierana jest zaliczka w wysokości 800 PLN, zwrotna przy końcowym rozliczeniu kuchni

- projekty i wizualizacje wykonujemy na profesjonalnym oprogramowaniu (zobacz galerie projektów)

 

 

Etapy projektu

 

1. Spotkanie z projektantem, konsultacja z Klientem dotycząca wymagań, sposobu rozmieszczenia mebli, oraz wstępnej koncepcji całego pomieszczenia

 

Na tym etapie przeprowadzamy wywiad z Klientem jakie są jego oczekiwania względem zaprojektowania pomieszczenia. W jakim stylu chciałby urządzić kuchnię, jakie rozmieszczenie mebli będzie najbardziej praktycznie i ergonomiczne nie zapominając przy tym o walorach estetyki.

 

2. Wybór materiałów potrzebnych do stworzenia mebli (fronty, blaty, akcesoria, sprzęt kuchenny)

 

W pierwszej kolejności Klient po konsultacjach z projektantem musi określić w jakiej kolorystyce i z jakich materiałów będzie wykonana kuchnia. Jeśli klient nie jest do końca zdecydowany to służymy naszym doświadczeniem i wiedzą na temat jakich materiałów i wyposażenia użyć tak aby kuchnia była praktyczna i funkcjonalna przez wiele lat. Nasze kuchnie tworzymy w oparciu o materiały wysokiej jakości znanych i markowych producentów. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami w branży i pomagamy dobrać produkty tak aby wszystkie ze sobą współgrały. Pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu do projektowania tak aby móc tworzyć projekty które niemalże w 100% odzwierciedlają Państwa kuchnię.

 

3. Przedstawienie wizualizacji, projektu

 

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących projektowanej kuchni, przystępujemy do tworzenia projektu. W zależności o ilości zleceń, na projekt czekamy około kilku dni. W większości przypadków Klient otrzymuje projekt w formie elektronicznej poprzez email. Do projektu dołączamy także rysunki techniczne z wymiarami przyłączy potrzebnych do zainstalowania lodówki, zmywarki, zlewozmywaka, piekarnika, itp. Rysunki te są bardzo przydatne dla ekipy wykonawczej co pozwoli uniknąć niepotrzebnych przeróbek instalacji w późniejszym etapie.

 

4. Akceptacja projektu bądź wprowadzenie poprawek

 

Po otrzymaniu projektu, Klient akceptuje bądź modyfikuje projekt, termin naniesienia poprawek nieznacznie się wydłuży o czym klient zostanie poinformowany.

 

5. Przedstawienie wyceny

 

Jeśli projekt jest już ostatecznie zaakceptowany przedstawiamy klientowi wstępną wycenę zaprojektowanych kuchni oraz wybranego wyposażenia.

 

6. Akceptacja, bądź modyfikacja projektu w celu dostosowania się do budżetu Klienta

 

Na tym etapie uzgadniamy z Klientem ostateczne wygląd i wyposażenie kuchni. Staramy się w znacznym stopniu dostosować do preferencji jakościowych oraz budżetu jaki jest założony na kuchnię. W zestawieniu cenowym wyszczególniamy modyfikacje i dodatki wyposażenia tak aby ostatecznie zdecydować o finalnej wycenie kuchni. Przykładowe wyceny niektórych kuchni znajdziecie Państwo tutaj.

 

7. Złożenie zamówienia.

 

Po końcowej akceptacji wyceny, Klient składa zamówienie na kuchnię. Nasza firma pobiera zaliczkę w wysokości 30% wartości zamówienia. Podczas składania zamówienia Klient informowany jest w jakim czasie kuchnia zostanie wyprodukowana i gotowa do montażu. Szacunkowo realizacja zamówienia na kuchnię trwa około 4-5 tygodni od momentu akceptacji projektu i wpłacenia zaliczki.

 

8. Montaż kuchni u Klienta

 

Kiedy kuchnia zostanie wyprodukowana, informujemy o tym naszych Klientów. Na tym etapie ustalamy dogodny termin montażu mebli kuchennych (warunkiem jest przygotowanie instalacji według wytycznych projektanta). Po ustalonym terminie, kuchnia zostaje dostarczona naszym transportem. Montaż w zależności od wielkości kuchni trwa od jednego do kilku dni.